Zkušenosti autoservisu

Autoservis Global vznikl v Šumperku relativně nedávno – v roce 2012. Zároveň ale od té doby uběhlo dost času na to, abychom se na Šumpersku stali zavedeným partnerem nejen pro místní řidiče, ale i pro řidiče z dalších částí Olomouckého kraje. Dáváme si záležet na tom, abychom servis vozidel, přípravu na STK i kompletní diagnostiku odváděli v maximální kvalitě a jsme rádi, že to naši klienti vnímají a naše služby oceňují.

Ze stovek zakázek, které jsme pro řidiče z celého Šumperska realizovali, jsme dodnes neregistrovali žádnou reklamaci a pro řadu našich klientů naopak představujeme první zastávku při jakékoli poruše nebo problému. Už od začátku se snažíme udržet si vysokou úroveň služeb, a proto spolupracujeme s kvalitními, osvědčenými dodavateli dílů a používáme nejlepší dostupné technologie, které zároveň postupně obnovujeme a vylepšujeme.

Nechceme se přestat vyvíjet, stejně jako se neustále vyvíjí automobilový trh jako celek. Je pro nás zásadní nabídnout Vám ty nejlepší možné služby, kdykoli do našeho servisu přijedete, a postarat se o to, abychom uspokojili všechny Vaše požadavky. Zkuste se připojit k našim stávajícím klientům a nechte si u nás opravit drobnou závadu vozu nebo provést pravidelnou údržbu. Věříme, že s naší prací budete spokojeni!


Warning: file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/autoservissumperk.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi/footer.php on line 58

Warning: file(http://www.escmba.com/201805/20180503.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/autoservissumperk.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi/footer.php on line 58