Čím se řídíme při práci

V autoservisu Global už jsme auto opravili stovkám spokojených klientů a jsme rádi, že řada z nich se stala našimi stálými zákazníky. Nabízet řidičům kvalitní služby pro nás znamená především poskytovat jim individuální servis, který se dokáže perfektně přizpůsobit jejich požadavkům, a samotné práce držet na co možná nejvyšší úrovni kvality.

Ať už si do Šumperka přijedete pro servisní prohlídku nebo budete potřebovat opravit závažnou závadu na Vašem voze, uděláme všechno pro to, aby se Vám ve Vašem autě znovu jezdilo tak dobře, jako když jste si ho koupili. Poctivou práci na mechanických opravách i diagnostice umíme poskytnout každému řidiči, nehledě na to, jestli jezdí s dodávkou nebo s osobním autem kterékoli značky.

Náš autoservis je ale šitý na míru především majitelům vozů Fiat, Lancia nebo Alfa Romeo, kteří od nás dostávají nadstandardně rychlý servis, kvalitní, specializovanou práci i precizní diagnostiku. Na své si u nás přijde každý a pro náš autoservis je důležité, abychom dokázali uspokojit potřeby všech našich klientů. Dejte nám vědět, co byste si od naší společnosti představovali Vy – jsme tu neustále pro Vás!