O nás

V autoservisu Global v Šumperku nabízíme svým klientům už řadu let kompletní služby v oblasti diagnostiky a servisu osobních a dodávkových vozů všech značek i typů. Naše společnost vznikla v roce 2012 a za posledních několik let jsme se stihli stát stabilním partnerem řidičů z celého okolí Šumperka. Jádro naší společnosti tvoří dva kvalifikovaní zaměstnanci s dlouhými roky zkušeností, kteří si dávají záležet na tom, aby každý z našich klientů dostal perfektní, profesionální servis přesně podle svých představ.

Ať už za námi přijedete po nepříjemné nehodě nebo jenom kvůli přípravě před STK, dovedeme Vám dodat propracované, kvalitní služby. Naši profesionálové dovedou spolehlivě identifikovat příčinu Vašeho problému a najít pro Vás optimální řešení. Rádi i pro Vás uděláme všechno, co bude v našich silách, abychom Vás co nejrychleji dostali zpátky na silnice. Zkuste se za námi zastavit v naší provozovně nedaleko centra Šumperka nebo se nám ozvěte a zeptejte se, jestli zvládneme opravit právě Váš problém. Těšíme se na Vás!

Co konkrétně Vám v autoservisu Global můžeme nabídnout?

  • Ačkoliv drtivou většinu problémů dokážeme vyřešit bez ohledu na značku i typ vozidla, specializujeme s na prvním místě na italská auta Fiat, Lancia a AlfaRomeo. Jejich majitelé u nás mají jistotu kvalitní diagnostiky, neustálé dostupnosti všech potřebných náhradních dílů i expertního zacházení.
  • Provádíme kompletníservis nejen osobních vozů, ale i dodávek. Umíme zajistit, aby bylo auto po nehodě nebo poruše znovu v provozu v co možná nejkratším termínu. Na skladě máme všechny běžné náhradní díly a další jsme schopni dodat na objednávku. Opravujeme motory, brzdy, převodovky i nápravy, vyměňujeme pneumatiky a plníme klimatizace. Uděláme maximum, aby naše práce uspokojila všechny Vaše požadavky.
  • Svým zákazníkům nabízíme přípravu před STK, která bere v potaz všechny běžné součásti technické kontroly, identifikuje všechny problémy na Vašem voze a zajistí, aby kontrolou prošel v té nejlepší kondici.

Ať už máte se svým vozem jakékoli potíže, pomůžeme Vám se jich zbavit rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Dejte nám vědět, co přesně byste od nás potřebovali, a nechte si od nás sestavit servis přesně na míru svým potřebám! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Provozní doba:

Pondělí 7:00 – 15:30
Úterý 7:00 – 15:30
Středa 7:00 – 15:30
Čtvrtek 7:00 – 15:30
Pátek 7:00 – 15:30