Kontakty

V autoservisu Globalnabízíme své služby řidičům z celého Olomouckého kraje. Jsme tu i pro Vás, abychom Vaše auto zprovoznili po drobné nehodě, realizovali pro Vás pravidelnou údržbu nebo Vám pomohli s přípravou na technickou kontrolu. Zajeďte za námi do našeho servisu v Šumperku nebo se nám ozvěte na následujících kontaktních spojeních a vysvětlete nám, jak byste si spolupráci s námi představovali!

Marta Hrabovská
Autoservis Global

IČ: 18080260
DIČ: CZ526220105

Adresa:
Rooseveltova 17
787 01 Šumperk

Telefon:
737 608515

E-mail:
fiatglobal@seznam.cz

Web:
www.autoservissumperk.cz

Mechanické opravy, přípravu na STK i drobnou údržbu Vašeho auta u nás zajistí profesionálové s dlouholetou zkušeností, kteří už za sebou mají spolupráci se stovkami klientů. Vyzkoušejte nás a najděte v nás partnera, na kterého se budete moci spolehnout!

Kde nás najdete v Šumperku

Autoservis Global pomáhá s opravami vozů i menšími servisními prohlídkami klientům z celého Olomouckého kraje a těší nás, že řada z nich se k nám opakovaně vrací. Největší část našich zákazníků sem ale jezdí z Šumperka, kde sídlíme, a jeho širokého okolí. Pokud k nám jedete poprvé, zamířit musíte do Rooseveltovy ulice, kde naši provozovnu najdete naproti místní prodejně Mountfield. Z centra Šumperka je to k nám co by kamenem dohodil: slabé dva kilometry od radnice autem zvládnete za pár minut. Při příjezdu může být matoucí, že se naše budova schovává uvnitř komplexu budov ohraničeném Rooseveltovou a Jesenickou. Vjezd do autoservisu skutečně najdete na samém konci Rooseveltovy ulice, pokud byste ale měli potíže nás najít, kdykoli zavolejte a my Vám rádi poradíme. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!